Не актуально Нечиста робота магазину shop №1

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Регистрация
7 Июн 2020
Сообщения
200
Репутация
92
Реакции
251
На ветке https//bmwrc.biz/t14579/ взЯв адрес бота вибрав товар зробив оплату на изи, бот нічого не видав...написав оперу
Через 3 години відписав то була десь 3 ночі мол ща перевірю оплату і тд і тп скинув координати взагалі від мого району де я замовляв за три км точка, цікавився чи клад свіжийі він не відповів бо фото думав що клад з літа, а потім я зрозумів шо то фото з с самих гугл карт дивлячись через гугл карти я розумію шо то жила вулиця в день ніяк не можна буде підібратись тому думаю йти вже пів 4 ночі
Прийшов на місце по фото перерив там всьо навколо нього по 3-4 см пусто, земля дуууже трерда на стілки шо в неї неможливо шось потавити
Кароч схарився змерз потратив грн нервів кучу опер мовчить і по зараз
Скріни фото всі переписки,чеку є, з місця де зробив культивацію під деревом тоже є
Поможіть вирішити ситуацію
 
На ветке https//bmwrc.biz/t14579/ взЯв адрес бота вибрав товар зробив оплату на изи, бот нічого не видав...написав оперу
Через 3 години відписав то була десь 3 ночі мол ща перевірю оплату і тд і тп скинув координати взагалі від мого району де я замовляв за три км точка, цікавився чи клад свіжийі він не відповів бо фото думав що клад з літа, а потім я зрозумів шо то фото з с самих гугл карт дивлячись через гугл карти я розумію шо то жила вулиця в день ніяк не можна буде підібратись тому думаю йти вже пів 4 ночі
Прийшов на місце по фото перерив там всьо навколо нього по 3-4 см пусто, земля дуууже трерда на стілки шо в неї неможливо шось потавити
Кароч схарився змерз потратив грн нервів кучу опер мовчить і по зараз
Скріни фото всі переписки,чеку є, з місця де зробив культивацію під деревом тоже є
Поможіть вирішити ситуацію
І бот за годину десь був готовий знову пртймати ваші гроші і позбавляти їх і стафу
Не беріть зараз у цього бота і опера...
Моя порада
 
не ну это конечно ноу-хау.
Успешного решения.
днФото с гугл карт-старейшая афера с момента появления фотокладов!
Оу, если б гуглкарты еще и в лесу ловили - досих пор бы кидки такие были.
Тут уже бан за неживое фото давать нужно!
Удачного решения!
 
днФото с гугл карт-старейшая афера с момента появления фотокладов!
Оу, если б гуглкарты еще и в лесу ловили - досих пор бы кидки такие были.
Тут уже бан за неживое фото давать нужно!
Удачного решения!
Бан баном... інші порядочні люди тож можуть попасти ... Нехорошо
но в таких ситуаціях я без стафу і без грошей
 
Удачи в решении
 
Удачи в решении
 
Арбитраж принят .
 
Магаз читає пвд ТГ і нуль реакції !!!
 
Судя по всему выжимает последние деньги с аккаунта время тянет чтоб побольше людей кинуть.
Видимо бывший зеплан переобулся под новый лад

Соболезную, удачи в решении
 
Судя по всему выжимает последние деньги с аккаунта время тянет чтоб побольше людей кинуть.
Видимо бывший зеплан переобулся под новый лад

Соболезную, удачи в решении
Этот магазин на много старше зеплана в любом случае у магазина 24 часа на ответ
 
Ясно магазин тянет время . 24 часа вышло . Значит передаю для вручения кидалы !
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху Снизу