ℂ𝕙𝕖𝕤𝕟𝕦𝕪
Nature lover
- Регистрация
- 16 Сен 2024
- Сообщения
- 121.817
- Репутация
- 1.648
- Реакции
- 54.203
Холодно бро все відстає в рості цього року можуть бути проблеми в кого теплиць немаєале пихнути дуже хочеться... щось проба не йде - вже і врожаї повинні були піти канабісу...
у минулому році цей час був гарним на дим